inside-banner

یکی از کاربردی ترین و مهمترین خدمات مجموعه ویتکس، بازسازی و ترمیم قطعات داخلی، چرم فرمان و لیزرعلائم به صورت فابریکی می باشد.

تیم متخصص این مجموعه با به کارگیری دستگاه های به روز و پیشرفته هیدروگرافیک طرح دلخواهتان را روی فرمان، کنسول وسط، دستگیره های در بازکن، رینگ و هر قطعه دیگر از قطعات خودرو را با کوتاه ترین زمان ممکن اجرا می نمیاد. از دیگر خدمات این مجموعه لیزر علائم به صورت فابریکی می باشد که یکی از گزینه های محبوب برای بازسازی و نو کردن قطعات داخلی می‎باشد. این روش با استفاده ازدستگاه های لیزری انجام می‎شود که امکان چاپ هر طرحی را حتی به صورت بک لایت روی قطعات داخلی خودرو فراهم نماید. خوشبختانه مجموعه ویتکس از به روز ترین و متخصص ترین دستگاه ها و نیروها برای اجرای این پروسه استفاده می‎‎ کند. خدمات چرم فرمان یکی دیگر از خدمات مجموعه ویتکس می‎باشد در این خدمات کسانیکه به مرور زمان چرم فرمانشان دچار پارگی، آفتاب سوختگی، کثیفی یا به هر دلیلی چرم آنها فرسوده یا ازبین رفته می‎توانند برای تعویض چرم یا چوب و چرم فرمان به صورت فابریکی از خدمات این مجموعه استفاده نمایند.

از مزایای دیگر این مجموعه در مقایسه با سایر مجموعه ها، داشتن تیم متخصص و حرفه ایی برای باز و بست قطعات در محل یا مراکز معتبر ویتکس می باشد تا بتوانیم شرایطی را برای شما عزیزان فراهم نماییم که بدون دغدغه از به سر و صدا افتادن قطعات داخل کابین یا آسیب رساندن به قطعات، به دیزاین داخل خوردو خود بپردازید. 

شما عزیزان میتوانید برای اطلاع از نحوه قیمت گذاری، مشاوره طرح یا هر سوال دیگر در مورد هیدروگرافیک خودرو با مجموعه ویتکس تماس حاصل نمایید

درخواست خدمات خودرویی

برای ارسال درخواست فرم زیر را کامل کنید و دکمه ثبت را بزنید

loader
لطفا صبر کنید...